Wyburzenia i rozbiórki

Prace i roboty ziemne

Kruszywa ozdobne i dolomitowe

Rzeniszów ul. Zielona 10
42-350 Koziegłowy

O nas

Nasza firma „Eko Grand” z siedzibą w Rzeniszowie przy ul. Zielonej 10 (woj. śląskie) została założona 01.09.2009 r. także istniejemy już 10 lat.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą która prowadzi usługi z zakresu branży budowlanej.

Specjalizujemy się w wyburzeniach, rozbiórkach do tego kruszenie gruzu, betonu, żelbetu oraz prace i roboty ziemne (wykopy, zasypy itp.). Dostarczamy też kruszywa dolomitowe.

Wykonując nasz  usługi posługujemy się własnym sprzętem takim jak koparki, ładowarki, ładowarki teleskopowe, kruszarka, walec, mini ładowarka z osprzętem do niwelacji, dodatkowo do koparek posiadamy nożyce i młoty wyburzeniowe oraz nożyce do cięcia stali, ząb do wyrywania fundamentów.

Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży wyburzeniowo-rozbiórkowej oraz posiadają odpowiednie uprawnienie i szkolenia.

Dodatkowo świadczymy: przygotowanie projektów, pozyskanie pozwoleń na usługę, nadzór kierownika budowy, zabezpieczenie terenu rozbiórki oraz  ochrona całego obiektu, rozbiórki mechaniczne i ręczne, krusznie gruzu, cięcie stali, segregacja odpadów, po zakończeniu prac robimy usługi geodezyjne, uporządkowanie placu rozbiórki oraz niwelacja.