Wyburzenia i rozbiórki

Prace i roboty ziemne

Kruszywa ozdobne i dolomitowe

Rzeniszów ul. Zielona 10
42-350 Koziegłowy

Prace i roboty ziemne

Od wielu lat świadczymy usługi z zakresu prac ziemnych, wykopów, niwelacji terenu, zagęszczania gruntu i dostosowania terenu do indywidualnych wymogów klienta. Wykonujemy kompleksowe wykopy pod fundamenty budynków mieszkalnych i produkcyjnych, zajmujemy się karczowaniem i korytowaniem terenów. Obsługujemy klientów z okolic Częstochowy, Sosnowca, Dąbrowy Górniczej i Siewierza, gwarantując rzetelną usługę w bardzo atrakcyjnej cenie.

Posiadamy najwyższej klasy sprzęt budowlany do prac i robót ziemnych

Prace i roboty ziemne wykonujemy z dbałością o każdy szczegół. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem budowlanym: koparki kołowe, koparki obrotowe, koparko‐ładowarki, minikoparki a także ładowarki teleskopowe, które pozwalają nam na podejmowanie zleceń niezależnie od rodzaju powierzchni. Posiadamy także dużą bazę transportową z odpowiednim zapleczem technicznym. Nie korzystamy z usług podwykonawców, dlatego możemy zagwarantować naszym klientom odpowiedzialnie i skrupulatnie wykonane zlecenie.

Doświadczeni specjaliści w branży budowlanej

Wieloletnie doświadczenie, profesjonalny sprzęt oraz wykwalifikowana kadra pozwala na świadczenie wysokiej jakości usług w zakresie robót ziemnych oraz prac ziemnych z zachowaniem terminów realizacji.

Prace i roboty ziemne świadczymy na terenie Częstochowy, Sosnowca, Dąbrowy Górniczej oraz Siewierza

Satysfakcja klienta jest dla nas priorytetem. Zapraszamy do kontaktu!