Wyburzenia i rozbiórki

Prace i roboty ziemne

Kruszywa ozdobne i dolomitowe

Rzeniszów ul. Zielona 10
42-350 Koziegłowy

Rozbiórki i wyburzenia

Wykonujemy wyburzenia i rozbiórki różnego rodzaju obiektów zaczynając od domów jednorodzinnych, a kończąc na skomplikowanych budowlach inżynieryjnych takich jak wiadukty, obiekty kubaturowe, mosty, kominy, hale przemysłowe.

Działamy na terenie miast: Częstochowy, Sosnowca, Dąbrowy Górniczej i Siewierza, a także w okolicach obszarów położonych na terenie województwa śląskiego. Nasza kadra jest odpowiednio przygotowana i wyspecjalizowana, by podjąć się wymagających rozbiórek i wyburzeń. Gwarantujemy profesjonalne i kompleksowo wykonane zadanie. Nasi specjaliści przestrzegają zasad BHP, dlatego każde zlecenie jest wykonywane bezpiecznie.

Prowadziliśmy prace wyburzeniowe dwiema metodami: mechaniczną i ręczną.

Rozbiórki mechaniczne:

Dysponujemy szerokim wyborem maszyn dobieranych indywidualnie do każdego zamówienia. Korzystając z metody mechanicznej możemy wyraźnie zredukować czas wykonania zlecenia, co jest bardzo znaczące jeżeli chodzi o tego typu usługi. Wyburzenia wykonujemy specjalnymi koparkami z nożycami do cięcia stali, cięcia żelbetonu, kruszenia gruzu. Używamy także młotów hydraulicznych.

Rozbiórki ręczne:

Znajdują zastosowanie w przypadku kiedy konieczna jest rozbiórka tylko części konstrukcji lub gdy zastosowanie ciężkiego sprzętu okazuje się niemożliwe, np. w sąsiedztwie znajdują się obiekty narażone na uszkodzenie.

 

Realizujemy wyburzenia i rozbiórki, a także roboty ziemne. Wbijamy ściany szczelne i pale. Wykonujemy roboty fundamentowe i hydrotechniczne. W trakcie wyburzeń dokonujemy kruszenia i recyklingu gruzu. Dodatkowo utylizujemy także odpady budowlane. Dzięki zdobytemu doświadczeniu potrafimy szybko i sprawnie wykonać nawet najbardziej skomplikowane zlecenia.