Wyburzenia i rozbiórki

Prace i roboty ziemne

Kruszywa ozdobne i dolomitowe

Rzeniszów ul. Zielona 10
42-350 Koziegłowy

Wyburzenia

Potrzebujesz pomocy fachowców w przeprowadzeniu w bezpieczny i skuteczny sposób wyburzenia budynków? Nasza firma ze Śląska specjalizuje się w tego typu pracach i oferuje je zarówno na terenie swojego województwa, jak i w pozostałej części Polski. Zajmujemy się każdym krokiem na drodze przystosowania miejsca do prac mechanicznych: od projektu, aż po końcowe pomiary z zakresu geodezji.

Burzenie budynków

Wszystkie zlecenia rozpoczynamy od szczegółowego rozeznania się z położeniem budynku do wyburzenia i naszkicowaniem planu robót. Równolegle uzyskujemy konieczne do rozpoczęcia pracy zgody urzędowe i prowadzimy dokumentację. Po zabezpieczeniu terenu, niezależnie od tego jak blisko siedzib ludzkich znajduje się dany budynek, przechodzimy do burzenia.

Dysponujemy urządzeniami do tego typu czynności, które regularnie poddajemy przeglądom technicznym i serwisowi. W zależności od rozmiarów obiektu i możliwości manewrowania wokół niego, używamy koparek (gąsienicowych lub kołowych) i młotów wraz z nożycami wyburzeniowymi. Aby poradzić sobie z cięższymi i wielkogabarytowymi materiałami pozostałymi po budynku, korzystamy z kruszarki oraz ładowarek.

Kruszenie tworzyw i oczyszczanie terenu

Po podstawowych czynnościach, nasi pracownicy dokładnie kruszą materiały i przeprowadzają sprzątanie wokół zburzonego budynku. Oferujemy nie tylko wywóz pozostałości, ale również ich segregację. W końcowym etapie porządkowania, proponujemy użycie piasku czy innych kruszyw, które umożliwiają wyrównanie gruntu i poprawę estetyki otoczenia.

Na zakończenie zajmujemy się w usługami geodezyjnymi, co oznacza, że wykonujemy przerój terenu i jego pomiary. Dzięki temu, nasi Klienci nie muszą dodatkowo wynajmować firmy przeprowadzającej tzw. inwentaryzacje porozbiórkową. Jest ona konieczna, aby po odzyskaniu gruntu, móc wybudować na niej nowy budynek usługowy czy mieszkalny – lub też przeznaczyć to miejsce na inne czynności (np. ziemię pod uprawę rolną, las, park, halę magazynową itp.).

Kompleksowa usługa

Świadczone przez nasze przedsiębiorstwo prace, pozwalają w bardzo szybki i przejrzysty sposób uporać się z niechcianymi obiektami na swojej posesji, zakupionej działce czy gruncie miejskim. Zapewniamy odpowiednią dokumentację i możemy poszczycić się realizacją wielu wymagających zleceń na Śląsku i w innych miastach Polski.

Aby skontaktować się z naszą firmą, wystarczy zadzwonić pod podany na stronie internetowej numer telefonu lub napisać do nas wiadomość e-mail. Dla szybkiej możliwości zadania nam pytania, zamieściliśmy również na dole strony formularz kontaktowy.

Wyburzenia na terenie: