Prace i roboty ziemne

Od wielu lat świadczymy usługi z zakresu prac ziemnych, wykopów, niwelacji terenu, zagęszczania gruntu i dostosowania terenu do indywidualnych wymogów klienta. Wykonujemy kompleksowe wykopy pod fundamenty budynków mieszkalnych i produkcyjnych, zajmujemy się karczowaniem i korytowaniem terenów. Obsługujemy klientów z okolic Częstochowy, Sosnowca, Dąbrowy Górniczej i Siewierza, gwarantując rzetelną usługę w bardzo atrakcyjnej cenie.

Prace i roboty ziemne wykonujemy z dbałością o każdy szczegół. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem budowlanym: koparki kołowe, koparki obrotowe, koparko‐ładowarki, minikoparki a także ładowarki teleskopowe, które pozwalają nam na podejmowanie zleceń niezależnie od rodzaju powierzchni. Posiadamy także dużą bazę transportową z odpowiednim zapleczem technicznym. Nie korzystamy z usług podwykonawców, dlatego możemy zagwarantować naszym klientom odpowiedzialnie i skrupulatnie wykonane zlecenie.

Wieloletnie doświadczenie, profesjonalny sprzęt oraz wykwalifikowana kadra pozwala na świadczenie wysokiej jakości usług w zakresie robót ziemnych oraz prac ziemnych z zachowaniem terminów realizacji. Satysfakcja klienta jest dla nas priorytetem.