Usługi saperskie

Rozbiórki saperskie

Duże budynki, osiedla, zakłady przemysłowe, magazyny i hale, a także wiele innych konstrukcji budowlanych nadających się do rozbiórki wymaga przeprowadzenia różnych skomplikowanych działań, które pozwolą się ich pozbyć. Żeby cały proces usprawnić i przyspieszyć, warto decydować się na sprawdzone rozwiązania. Firma Eko Grand wykonuje rozbiórki metodą saperska, związaną z kontrolowanymi wybuchami.

Jest to doskonała alternatywa dla prac ręcznych. Gwarantuje szybsze uporanie się z problemem, przy zachowaniu wysokiej jakości prowadzonych działań. Naszą firmę tworzą doświadczeniu specjaliści, którzy doskonale wiedzą, jakich technik użyć, by całość przebiegała w sposób prawidłowy.

Prace saperskie – jak działamy?

Nigdy nie wybieramy dróg na skróty, nie decydujemy się również na półśrodki. Dlatego też, przed wykonaniem jakichkolwiek działań, zajmujemy się dokładną analizą specyfiki budynku oraz terenu, na którym jest położony. Pozwala nam to dobrać odpowiednie materiały wybuchowe. Na typ etapie planujemy też ich rozmieszczenie, a także wykonujemy prace mające na celu zabezpieczenie terenu i zminimalizowanie skutków fali uderzeniowe.

Tak rozumiana praca wybuchowa gwarantuje doskonałą precyzję i skuteczność. Rozbiórki metodą strzałową to sposób na skrócenie realizacji tego typu działań, jak również na optymalizację kosztów.

Wyburzenia metodą wysadzeniową – postaw na specjalistów

Powodzenie i bezpieczeństwo wyburzania w dużej mierze zależy od tego, kto się tym zajmuje. W przypadku wykorzystania materiałów wybuchowych potrzebne są odpowiednie pozwolenia oraz certyfikaty. Nasza firma spełnia te kryteria. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych, należycie przeszkolonych fachowców, dzięki którym rozbiórki saperskie odbywają się w najlepszych warunkach.

Metoda ta idealnie nadaje się do likwidowania budynków mieszkalnych, budynków przemysłowych, silosów rolniczych, a także wielu innych konstrukcji, położonych na bardzo zróżnicowanym terenie. Wyburzenia metodą minerską okażą się przydatne również do usuwania rozmaitych przeszkód naturalnych, takich jak skały czy lód na rzekach.

Zapraszamy do współpracy

Rozbiórki metodą saperską są nam doskonale znane. Zawsze jesteśmy w stanie zaproponować optymalne rozwiązania i zagwarantować wysoką jakość świadczonych usług. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, z pełnym zaangażowaniem. Ładunki wybuchowe są przez dobierane w taki sposób, aby zapewniły wysoką skuteczność i bezpieczeństwo działania.

Usługi saperskie oferujemy Klientom działającym w województwie śląskim. Prace wyburzeniowe przeprowadzamy między innymi w takich miastach jak Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze oraz Tychy.