Prace i roboty ziemne

Prace ziemne i przygotowawcze – wynajmij specjalistów

Trudno wyobrazić sobie realizację inwestycji budowlanych bez odpowiedniego przygotowania i zabezpieczenia terenu. Tego typu działania są niezbędne, dlatego warto się nimi zająć jeszcze zanim użyty zostanie ciężki sprzęt. Firma Eko Grand oferuje profesjonalne prace i roboty ziemne, przeprowadzane bez względu na specyfikę terenu, jak również panujące warunki atmosferyczne.

Katalog wykonywanych przez nas usług jest bardzo szeroki, dlatego zgłaszający się Klienci mogą mieć pewność, że wszelkie prace ziemne zrealizujemy w sposób niezwykle sprawny i szybki. Gwarantujemy dostęp do doświadczonych fachowców, a także do nowoczesnego sprzętu, dopasowanego do rodzaju zlecanych działań. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Roboty ziemne – co jesteśmy w stanie zrobić?

Nasze usługi mają charakter kompleksowy, dlatego proponujemy wykonanie wszystkich działań potrzebnych do przygotowania terenu pod konkretne inwestycje budowlane i drogowe. Bez względu na to, czy są one związane z budową autostrady, budynków mieszkalnych czy innych konstrukcji. Co więc dokładnie robimy?

  • Usługi spycharką – pozwalają na kształtowanie terenu, między innymi poprzez usuwanie i przesuwanie gruntu na miejscu budowy. Co ważne, przeprowadzamy spych 2D i 3D. Wszelkie realizowane przez nas prace są dostosowywane do potrzeb Klienta, jak również specyfiki terenu. Daje to gwarancję wysokiej jakości świadczonych usług.
  • Profilowanie gruntu 3D – wykonywane wraz z zagęszczaniem pola. Nowoczesne systemy zdecydowanie skracają czas tego typu czynności.
  • Laserowa niwelacja terenu – polega na usunięciu różnic wysokości na danym obszarze. Użycie technologii laserowej zdecydowanie zwiększa dokładność tych działań. Bez względu na ukształtowanie terenu. Proponujemy ponadto usługi spychem z system niwelacji 3D.

To oczywiście jedynie kilka przykładów robót, jakie jesteśmy w stanie wykonać. Prace ziemne polegać mogą również na skarpowaniu i stabilizacji ziemi, wykopach i nasypach, hałdowaniu materiału czy też korytowania bądź wymiany gruntu. Wszystko to umożliwia przygotowanie terenu pod inwestycję budowlaną. Za każdym razem dobieramy najlepszy dostępny sprzęt, który gwarantuje wysoką sprawność zleconych działań.

Wynajem spycharki 2D i 3D

Obok usług związanych z wykonywaniem prac początkujących, gwarantujemy dostęp do nowoczesnego sprzętu. Nasi Klienci mogą zdecydować się między innymi na wynajem spycharki GPS. Dysponuje ona nowoczesny systemem sterowania, który zdecydowanie ułatwia realizację wszelkich działań przygotowawczych. Praca staje się szybsza, wydajniejsza i dokładniejsza. Zastosowana technologia zapewnia precyzyjne działanie nawet w ciężkich warunkach atmosferycznych, co również wydaje się niezwykle kluczowe.

Oferujemy ponadto wynajem spycharek z tachimetrem, czyli niezwykle rozbudowanym systemem pomiarowym kątów i odległości. Tachimetry geodezyjne i budowlane to najlepsze rozwiązanie w przypadku szczególnie dużych oraz trudnych terenów.

Roboty ziemne z użyciem nowoczesnych urządzeń to gwarancja sprawnie zabezpieczonego i wzmocnionego gruntu. Co ważne, proponujemy także wynajem spycharek z operatorem. Dzięki temu nasi Klienci mogą liczyć na spore oszczędności finansowe, bez obniżania jakości oraz sprawności przeprowadzanych robót.

Kompleksowa oferta

W przypadku realizowania prac ziemnych warto skorzystać z najnowszych rozwiązań, które powstają z użyciem sprawdzonych technologii. Proponowane przez nas usługi spełniają wszystkie najważniejsze kryteria, pozwalają przy tym w sposób znaczący skrócić niezbędne do wykonania prace.

Usługi spychem GPS czy z użyciem tachimetru dają gwarancję odpowiedniego zabezpieczenia terenu, bez względu na jego specyfikę. Jest to bardzo ważne dla późniejszych robót budowlanych. Bez należytego przygotowania gruntu trudno bowiem liczyć na sukces jakiejkolwiek inwestycji.

Dlaczego warto wybrać Eko Grand? Ponieważ korzystamy wyłącznie z najlepszych technologii, które zapewniają nie tylko wysoką efektywność, ale też bezpieczeństwo. Nowoczesny system sterowania maszyn to również na to, aby uniknąć ewentualnych błędów, które mogą dać o sobie znać w przyszłości.

Zarówno prace i roboty ziemne, jak i wynajem spycharek proponujemy Klientom działającym na terenie całej Polski, a w szczególności w województwie śląskim. Jesteśmy obecny między innymi w takich miastach jak Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze i Tychy. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z dostępną oferta, a także do kontaktu z nami.