Kruszenie gruzu

Kruszenie gruzu i wynajem sprzętu – postaw na Eko Grand

W ramach różnego rodzaju inwestycji budowlanych, związanych między innymi z rozbiórkami i wyburzeniami, powstaje mnóstwo gruzu, którym trzeba się zająć. Nasza firma oferuje kruszenie gruzu, wraz z jego odbiorem z miejsca wskazanego przez Klienta.

Gwarantujemy usługi o charakterze kompleksowym, realizowane przez doświadczonych specjalistów. Dysponujemy wszystkimi niezbędnymi pozwoleniami, które uprawniają nas do realizacji tego typu działań. Zapewniamy przy tym użycie nowoczesnego, fachowego sprzętu, a także dbałość o środowisko na każdym etapie wykonywania zlecenia – od kruszenia, po składowanie i transport odpadów.

Materiały budowlane – kruszywa dolomitowe, gruz betonowy, ceglany

Odpowiednio wykonane kruszenie gruzu to skuteczny sposób na recykling powstałych odpadów budowlanych. Zwłaszcza gdy jest wykonywane z użyciem nowoczesnych materiałów. Powstałe kruszywa mogą zostać użyte jako materiały w ramach kolejnych inwestycji budowlanych. Wiele z nich znajdzie zastosowanie również ogrodnictwie (na przykład kruszywa dolomitowe).

Wszystko to przekłada się na znaczną oszczędność materiałów i finansów, a także ochronę środowiska. Wszelkie tworzywa zostają bowiem użyte ponownie. Oferujemy ponadto pasek zasypowy.

Usługi kruszarką – postaw na specjalistów

Żeby powstałe odpady budowlane mogły zostać przerobione i użyte ponownie, tego typu usługi muszą zostać przeprowadzone przez fachowców dysponujących odpowiednimi pozwoleniami. Firma Eko Grand to sprawdzony, doświadczony partner, zapewniający realizację zleconych zleceń na najwyższym możliwym poziomie.

Oferujemy usługi kruszarką z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu, który jest przez nas regularnie serwisowany i udoskonalany. Zajmujemy się kruszeniem nie tylko gruzu budowlanego, ale też betonu i wielu innych materiałów. W skład naszych usług wchodzi również magazynowanie i transport kruszyw (na przykład do da takich miejsc jak kopalnia).

Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, gwarantując pomoc na każdym etapie prac budowlanych, rozbiórkowych czy też wyburzeń.

Wynajem kruszarki – sprzęty najwyższej jakości

Nasza oferta jest niezwykle elastyczna. Wszystko po to, aby jak najlepiej spełnić wymagania naszych Klientów. Dlatego też, poza kruszeniem, transportem i składowaniem gruzu, proponujemy także wynajem kruszarek. Dostarczamy sprzęt pod wskazany przez Klienta adres – istnieje również możliwość wynajem urządzenia z operatorem.

Stwarza to doskonałą okazję do tego, aby za korzystną cenę uzyskać dostęp do cenionych technologii, zapewniających szybkie i sprawne wykonanie wielu zadań. Swoje usługi kierujemy do firm działających na terenie województwa śląskiego i wielu innych obszarów Polski. Jesteśmy obecni między innymi w takich miastach jak Katowice, Częstochowa, Zabrze, Gliwice, Sosnowiec oraz Tychy. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą, a także do kontaktu z nami. Zawsze znajdziemy optymalne rozwiązanie, niezależnie od specyfiki zlecenia.