Wyburzenia i rozbiórki

Rozbiórki i wyburzenia z użyciem specjalistycznego sprzętu

Firma Eko Grand oferuje profesjonalne usługi związane z wyburzaniem oraz rozbiórką budynków, a także innych konstrukcji o charakterze budowlanym. Zlecane zadania wykonujemy z użyciem nowoczesnego sprzętu, który jest przez nas dobierany w zależności od zakresu prac rozbiórkowych, jak i specyfiki terenu. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, dlatego zanim nasze maszyny zostaną uruchomione, przeprowadzamy dokładną analizę, obejmującą między innymi położenie i stan budynku przeznaczonego do rozbiórki.

Wszystko to pozwala nam przygotować szczegółowy plan działań. Gwarantujemy usługi o charakterze kompleksowym, polegające nie tylko na rozbiórce i wyburzaniu, ale też na pracach geodezyjnych, załatwianiu niezbędnych zgód urzędowych i prowadzeniu dokumentacji. Sprawia to, że nasi Klienci mogą bez przeszkód planować dalszy przebieg prac. Przygotowywaniem i zabezpieczaniem terenu zajmujemy się bowiem my.

Wyburzenia budynków – sprawne, szybkie i bezpieczne realizacje

W ramach realizowanych przez nas zleceń, zajmujemy się wyburzaniem między innymi domów, wieżowców, bloków, zakładów przemysłowych, a także starych kompleksów i pozostałości po konstrukcjach budowlanych. Wyburzenia budynków w naszym wykonaniu obejmują cały zakres prac, które pozwolą na kompleksowe oczyszczenie terenu pod inne inwestycje.

Specjalistyczny sprzęt, jakim się posługujemy, daje gwarancję szybkiego i skutecznego usunięcia wszystkich elementów wchodzących skład budynku – ścian, kominów, gruzu etc. Cały proces jest planowany i wykonywanych przez doświadczonych fachowców, którzy mają za sobą mnóstwo udanych realizacji. Po uzyskaniu niezbędnych pozwoleń i przygotowaniu planu wyburzenia, zajmujemy się zabezpieczeniem terenu. Dzięki temu jesteśmy w stanie przeprowadzić wyburzenie budynku niezależnie od tego, jak blisko znajdują się inne zabudowania.

Na tym etapie nasza praca się nie kończy. Zajmujemy się również sprzątaniem oraz segregacją wszelkich materiałów i pozostałości po wyburzonych budynkach. Następie przechodzimy do prac geodezyjnych, dzięki którym oczyszczony teren jest gotowy do kolejnych inwestycji.

Rozbiórki budynków o każdej porze roku

Posiadany przez nas sprzęt jest niezwykle zaawansowany pod względem technologicznym, dlatego prace rozbiórkowe możemy wykonać niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. Nasi Klienci nie muszą więc martwić się ewentualnymi opóźnieniami czy też innymi trudnościami, które mogą doprowadzić do strat finansowych.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dlatego przed przystąpieniem do pracy dobieramy optymalne techniki rozbiórkowe. W zależności od specyfiki budynku, obejmą one działania ręczne, mechaniczne, a także pirotechniczne. Co ważne, wszelkie roboty rozbiórkowe wykonujemy z zachowaniem najwyższego poziomu bezpieczeństwa, w sposób ekologiczny. Zajmujemy się sortowaniem, utylizacją i recyklingiem odpadów. Uzyskane kruszywa z powodzeniem mogą zostać wykorzystane ponownie.

Dlaczego warto wybrać Eko Grand?

Wyburzenia i rozbiórki domów, budynków przemysłowych oraz wszelkich innych konstrukcji realizujemy z użyciem nowoczesnego, regularnie serwisowanego sprzętu. W skład naszego wyposażenia wchodzą między innymi koparki, młoty, nożyce wyburzeniowe, kruszarki oraz ładowarki. Urządzenia dobieramy w zależności od specyfiki terenu i budynku, co gwarantuje pełną skuteczność wykonywanych działań.

Firma rozbiórkowa Eko Grand to najlepszy wybór także ze względu na kompleksowość usług. Zajmujemy się nie tylko rozbiórkami i wyburzeniami, ale również wszelkimi pracami przygotowawczymi oraz końcowymi. Nasi Klienci mogą więc w spokoju planować dalsze inwestycje, bez straty czasu na liczne formalności.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą i do kontaktu z nami. Wszelkie prace realizujemy na terenie Śląska i innych regionów. Działamy między innymi w takich miastach jak Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze oraz Tychy.