Prace i roboty ziemne Katowice

Roboty i prace ziemne w Katowicach

Oferujemy kompleksową realizację wszelkich prac ziemnych, przeprowadzanych podczas budowy dróg i autostrad, a także innych inwestycji budowalnych. Wiemy doskonale, jak ważne jest odpowiednie przygotowanie terenu, dlatego zawsze korzystamy z nowoczesnego sprzętu, gwarantującego najwyższą możliwą jakość. Proponujemy spych 2D i 3D, laserową niwelację terenu, stabilizację i kształtowanie gruntu, a także wszystkie inne usługi, które pozwolą na szybkie wzmocnienie terenu pod budowę.

Prace ziemne w Katowicach wykonujemy zgodnie z wcześniej przyjętym planem działania, który powstaje na bazie analizy specyfiki gruntu, a także projektu inwestycji. Dysponujemy wszelkimi niezbędnymi pozwoleniami i certyfikatami, uprawniającymi nas do wykonywania tego typu usług.

Roboty ziemne w Katowicach z nowoczesnym sprzętem

Oferujemy usługi spycharką, z wykorzystaniem sprzętu wyposażonego w nowoczesne systemy sterowania GPS. Gwarantują one niezwykle sprawną realizację, bez względu na rodzaj i ukształtowanie terenu. Usługi spychem GPS to idealne rozwiązanie do szybkiego wyrównywania terenu, niwelowania nierówności i wzmacniania podłoża.

To jednak nie wszystko! Firma Eko Grand realizuje także wynajem spycharek 2D i 3D. Dzięki temu nasi Klienci mogą zyskać dostęp do wysokiej klasy sprzętu na bardzo korzystnych warunkach. Jeśli zajdzie taka potrzeba, zaproponujemy również wynajem sprzętu z operatorem. Wykonujemy roboty ziemne w Katowicach, jak również w całym województwie śląskim. Działamy między innymi w takich lokalizacjach jak Mikołów, Siemianowice Śląskie i Ruda Śląska.