Sprzedaż i transport - kruszywa dolomitowe, piasek zasypowy i materiały sypkie

W swojej ofercie mamy także sprzedaż i transport kruszyw (kruszywa dolomitowe), piasku zasypowego i materiałów sypkich. Dysponujemy kruszywami o różnej granulacji, którą można dostosować do wymagań klientów. Dolomit to materiał mający szerokie zastosowanie w drogownictwie, przemyśle i budownictwie. Jest wykorzystywany do produkcji materiałów ceramicznych, wyrobów ze szkła, a nawet nawozów.

Dzięki odpowiedniemu zapleczu samochodów ciężarowych jesteśmy w stanie zaopatrzyć różne inwestycje, nawet te najbardziej wymagające. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, ponieważ każdy klienta jest dla nas równie ważny. Usługi świadczymy na terenie województwa śląskiego, ze szczególnym uwzględnieniem miast: Częstochowa, Sosnowiec, Siewierz oraz Dąbrowa Górnicza.

Jeśli poszukujesz kruszywa oraz piasku zasypowego najlepszej jakości, jak najszybciej skontaktuj się z nami. Pomożemy w wyborze odpowiedniego surowca, który może pełnić funkcje kamienia ozdobnego lub użytecznego. Serdecznie zapraszamy!