Kruszywa Gliwice

Kruszywa dolomitowe w Gliwicach

Firma Eko Grand zapewnia dostęp do szerokiej oferty kruszyw, wykorzystywanych między innymi w budownictwie i drogownictwie. Proponujemy produkty doskonale dostosowane pod względem kluczowych parametrów, takich jak chociażby ziarnistość. Sprzedawane przez nas kruszywa dolomitowe wyróżniają się wysoką czystością, co oznacza, że nasi Klienci mogą skorzystać z pełnego potencjału tego materiału. A jest on ogromny.

Kruszywa doskonale sprawdzają się między innymi podczas budowy dróg i autostrad, stanowiąc niezbędny składnik mieszanek betonowych oraz asfaltowych. Zapewniają doskonałą wytrzymałość i odporność na wpływ wszelkich szkodliwych czynników zewnętrznych, takich jak chociażby wilgoć. Z tego samego powodu są one wykorzystywane również w budownictwie. Przygotowane na ich bazie zaprawy to gwarancja trwałości i optymalnych parametrów użytkowych. Zastosowanie kruszyw jest oczywiście znacznie szersze. Przydatne są też w przemyśle, między innymi w ramach produkcji stali bądź szkła.

Kruszywa ozdobne do ogrodu w Gliwicach

Na dostęp do wysokiej jakości tworzyw mogą liczyć również właściciele ogrodów. Kruszywa dolomitowe posłużą między innymi do tworzenia ścieżek, podsypywania roślin czy też jako ozdoba każdego ogrodu – zarówno prywatnego, jak i publicznego.

Bez względu na zastosowanie, nasi fachowcy zawsze są gotowi zaproponować optymalne rozwiązania. Dostarczamy kruszywa dolomitowe w Gliwicach, a także w wielu innych miastach. Działamy między innymi w takich lokalizacjach jak Rybnik oraz Knurów.