Kruszenie gruzu Tychy

Kruszenie gruzu w Tychach

Oferujemy usługi z zakresu kruszenia gruzu, przeprowadzane podczas rozbiórek i wyburzeń konstrukcji budowlanych. Wykorzystywany przez nas sprzęt umożliwia skuteczny recyklingów odpadów, ograniczający ich negatywny wpływ na środowisko.

Kruszenie gruzu w Tychach to również doskonały sposób na to, aby ponownie wykorzystać wszelkie powstałe odpady. Posłużą one między innymi w produkcji betonu, a także jako elementy różnego rodzaju inwestycji budowlanych.

Kruszywa dolomitowe w Tychach

Właściwie wykonane kruszenie pozwala uzyskać mnóstwo przydatnych materiałów. Będą to między innymi kruszywa dolomitowe, wyróżniające się średnią wytrzymałością. Doskonale nadają się one do produkcji wyrobów betonowych, a także tynków szlachetnych czy też lastriko. Usługi kruszarką posłużą również do recyklingu wielu innych tworzyw, w tym między innymi gruzu ceglanego i budowlanego. Przydatny okażę się też piasek zasypowy – na przykład obsypywania fundamentów i wyrównywania terenu.

Tego typu działania przynoszą realne korzyści finansowe. Poza kruszeniem gruzu w naszym wykonaniu, proponujemy wynajem kruszarki. Odpowiednio dobrany sprzęt jest przysyłany pod wskazany przez Klienta adres. Do tego dochodzi też magazynowanie i transport gruzu do kopalni lub innych miejsc, jak również fachowe doradztwo za zakresu wszelkich prac ziemnych oraz porządkowych. Swoją ofertę kierujemy do Klientów działających na terenie Tych, a także takich miast jak Mikołów czy Pszczyna. Serdecznie zachęcamy do kontaktu.