Usługi saperskie Gliwice

Rozbiórki saperskie w Gliwicach

Wyburzanie budynków (zwłaszcza kilku naraz) może potrwać, co w wielu przypadkach ma wpływ na znaczne opóźnienie realizacji rozmaitych inwestycji drogowych i budowlanych. Nasza firma proponuje jednak rozwiązania, które pozwolą znacznie skrócić tego typu działania. Zajmujemy się bowiem wyburzeniami metodą wysadzeniową. W ten sposób jesteśmy w stanie szybko i sprawnie zrównać z ziemią wiele budowli – budynków przemysłowych, magazynów, hal produkcyjnych, silosów rolniczych czy też konstrukcji mieszkalnych. Co równie istotne, pracę wybuchową przeprowadzamy w różnych warunkach, a także w miejscach trudno dostępnych. Wszystko za sprawą wieloletniego doświadczenia i dostępy do najlepszych technologii.

To jednak nie koniec. Naszym Klientom z Gliwic i okolic oferujemy również przeprowadzanie prac porządkowych. Zajmujemy się magazynowaniem, utylizacją oraz recyklingiem odpadów budowlanych. Do tego dochodzi wzmacnianie i zabezpieczanie gruntu – pozwala to należycie przygotować teren pod kolejne inwestycje budowlane, rolnicze bądź drogowe.

Prace saperskie w Gliwicach – wiedza i doświadczenie

Choć wyburzenia przy użyciu ładunków wybuchowych to najlepszy sposób na przyspieszenie prac rozbiórkowych i zmniejszenie związanych z nimi kosztów, muszą one być wykonywane z zachowaniem istotnych środków bezpieczeństwa. To zaś wymaga zatrudnienia fachowców z wieloletnim doświadczeniem, dysponujących właściwymi pozwoleniami.

Firmę Eko Grand tworzą tacy właśnie ludzie. Doskonale wiedzą, co zrobić, aby wyburzenia metodą minerską przebiegały w sposób nie tylko sprawny, ale też bezpieczny. Jak wykonują swoją pracę? Przed faktycznym wyburzaniem przeprowadzają oni dokładną analizę, w trakcie której sprawdzają budynek przeznaczony do rozbiórki i ukształtowanie terenu, na którym się znajduje. Pozwala to na wykonanie niezbędnych przygotowań, związanych między innymi z doborem i właściwym rozmieszczeniem ładunków.

W trakcie wyburzania otoczenie zostaje zabezpieczone, robimy również wszystko, by zminimalizować wpływ powstałej fali uderzeniowej. Dzięki temu nasi Klienci mogą być spokojni o powodzenie całego przedsięwzięcia.

Rozbiórki metodą strzałową – zapraszamy do współpracy

Mnóstwo zakończonych projektów i pozytywne opinie naszych Partnerów – to najlepsza rekomendacja, dla której warto zaufać firmie Eko Grand. Do każdego zlecenia pochodzimy indywidualnie, szukając najlepszych sposobów na uzyskanie pożądanych efektów.

Tak przeprowadzone prace porządkowe znacząco ułatwiają wszelkie inwestycje. Co ważne, wykonujemy rozbiórki saperskie w Gliwicach, a także w wielu innych miastach, na przykład w takich jak Rybnik czy Knurów. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą i do kontaktu z nami.