Stabilizacja gruntu Zabrze

Stabilizacja gruntu w Zabrzu

Naszym Klientom z Zabrza i okolic oferujemy stabilizację gruntu wykonaną in situ (na miejscu) oraz in place (stacjonarnie). W ramach zlecanych nam zadań dobieramy optymalne spoiwa i techniki, które pozwalają odpowiednio wzmocnić podłoże, a także przygotować je pod zaplanowaną inwestycję.

Wykonujemy między innymi stabilizacje gruntu cementem, żużlem, popiołami lotnymi, wapnem, jak również mieszankami drogowymi i z dodatkami hydrofobowymi. Bogaty wybór spoiw, nowoczesne technologie oraz sprawdzony sprzęt – wszystko to pozwala nam dać gwarancję uzyskania właściwych parametrów wytrzymałościowych podłoża.

Izolacja gruntu spoiwami hydraulicznymi, hydrofobowymi i wapnem

Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że tylko użycie dobrze dobranych składników umożliwi udaną finalizację inwestycji drogowych lub innego rodzaju. Z tego właśnie powodu stabilizacja gruntu w Zabrzu w naszym wykonaniu odbywa się po wcześniejszym wykonaniu szczegółowej analizy, w ramach której bierzemy pod uwagę między innymi specyfikę terenu i panujące warunki. Jeśli grunt jest zawilgocony, wykonujemy wzmacnianie podłoży spoiwem hydrofobowym lub wapnem. Wszystko po to, aby go wysuszyć i zmniejszyć wpływ wilgoci. Użycie pozostałych spoiw, zwłaszcza cementu, także gwarantuje zwiększenie wytrzymałości terenu, co oczywiście umożliwia przeprowadzenie dalszych prac budowlanych.

Rozsypywanie spoiwa na miejscu, jak również usługi stacjonarne, proponujemy naszym Klientem z Zabrza i okolic. Działamy na terenie takich miast jak Tarnowskie Góry, Bytom czy też Miasteczko Śląskie.