Wyburzenia i rozbiórki Zabrze

Rozbiórki i wyburzenia w Zabrzu

Klientom działającym na terenie Zabrza i okolic oferujemy kompleksowe usługi związane z wyburzaniem i rozbiórkami budynków o różnej specyfice. Mogą być to między innymi:

  • domy o różnej wielkości i stanie technicznym,
  • osiedla mieszkaniowe,
  • hale magazynowe,
  • kamienice,
  • wieżowce,
  • budynki przemysłowe.

Bez względu na ich położenie, gwarantujemy wysoką skuteczność wszystkich zlecanych prac. Nasza firma rozbiórkowa zatrudnia wyszkolonych fachowców z wieloletnim doświadczeniem, którzy mają dostęp do nowoczesnego sprzętu. Jest on na bieżąco serwisowany i poszerzany – dzięki temu możemy podejmować się dowolnych wyzwań. Korzystamy między innymi z wysokiej klasy koparek gąsienicowych i kołowych, młotów, nożyc wyburzeniowych, kruszarek oraz ładowarek. Do tego dochodzą urządzenia do mulczowania oraz osprzęt niezbędny do wykonania wyburzenia metodą wybuchową.
Rozbiórki w Zabrzu – zaufaj specjalistom

Prace rozbiórkowe nie są tak proste, jak może się wydawać. Wyburzenia budynków to wyłącznie jeden etap, który powinien zostać poprzedzony dokładną analizą specyfiki terenu (a także niszczonej konstrukcji) i jego zabezpieczeniem. Zlecanych zadań podejmujemy się niezależnie od tego, jak blisko miejsca rozbiórki znajdują się inne zabudowania.

To jednak nie wszystko. Zajmujemy się też dokładnym oczyszczaniem placu, wraz z segregacją i utylizacją kruszyw. Nasi Klienci mogą zlecić nam również przygotowanie dokumentacji, zdobycie niezbędnych zezwoleń, a także prace geodezyjne, które umożliwią rozpoczęcie kolejne inwestycje.

Wyburzenia w każdych warunkach

Z usług Eko Grand skorzystać można zawsze i wszędzie. Nie ograniczają nas trudności terenowe, ani niesprzyjające warunki pogodowe. Nowoczesny sprzęt sprawia, że jesteśmy w stanie działać przez okrągły rok.

Z tego powodu pomagamy w przygotowaniu terenu pod różne inwestycje, nie tylko budowlane. Co ważne, przeprowadzamy rozbiórki w Zabrzu, a także w wielu innych lokalizacjach, takich jak na przykład Tarnowskie Góry, Bytom i Miasteczko Śląskie.