Usługi saperskie Zabrze

Rozbiórki saperskie w Zabrzu

Firma Eko Grand realizuje prac wybuchowe z użyciem wysokiej klasy materiałów, z zachowaniem wszystkich istotnych środków bezpieczeństwa. Tego typu działania wykonujemy w ramach wyburzania budynków i innych konstrukcji budowlanych. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam opracować skuteczne procedury, dzięki którym wszelkie rozbiórki finalizujemy w sposób szybki oraz sprawny. Bez względu na specyfikę budynku przeznaczonego do wyburzenia, ani specyfiki terenu, na którym stoi.

Wyburzenia metodą minerską to dobry sposób na błyskawiczne przejście do dalszych prac porządkowych, związanych między innymi z usuwaniem gruzu czy też wyrównywaniem i wzmacnianiem gruntu. Dzięki temu obsługiwany przez nas teren pozwala na przeprowadzenie nowej inwestycji – drogowej, budowlanej lub innej.

Prace saperskie w Zabrzu – jak pracujemy?

Nasi Klienci mogą liczyć na wysoką sprawność przeprowadzanych działań, a także zachowanie wszelkich środków ostrożności. Zanim zabierzemy się na wyburzanie, zajmujemy się dokładną analizą budynku i otoczenia. Na podstawie tak zebranych informacji dokonujemy doboru odpowiednich materiałów wybuchowych. Planujemy ich rozmieszczenie oraz zabezpieczenie terenu, tak aby powstała fala uderzeniowa miała jak najmniejszy wpływ na otoczenie.

Rozbiórki metodą strzałową zawsze wykonujemy z zachowaniem pełnej ostrożności. Nigdy nie decydujemy się na półśrodki, nie obieramy również dróg na skróty. Szeroką ofertę usługową kierujemy zarówno do klientów z Zabrza, jak i takich miast jak Tarnowskie Góry, Bytom i Miasteczko Śląskie.