Usługi saperskie Sosnowiec

Rozbiórki saperskie w Sosnowcu

Kompleksowe działania z użyciem najlepszych metod pozwalają na znaczące skrócenie czasu potrzebnego do przeprowadzenia rozbiórki i prac porządkowych. Dzięki temu wszelkie nowe inwestycje mogą powstać znacznie szybciej. Nasza firma oferuje wyburzenia metodą minerską, z użyciem odpowiednio dobranych i rozmieszczonych ładunków wybuchowych. Zajmujemy się także magazynowaniem, utylizacją i recyklingiem odpadów budowlanych, jak również zabezpieczaniem oraz przygotowywaniem terenu pod budowę.

Wszystko to sprawia, że nasi Klienci nie muszą przejmować się niczym. Pozostaje im oczekiwać na efekt w postaci w pełni uporządkowanego terenu, na którym następnie może powstać droga, nowy budynek lub inna konstrukcja budowlana.

Prace saperskie w Sosnowcu z doświadczonymi specjalistami

Rozbiórki metodą strzałową to dobry sposób na szybkie pozbycie się niechcianych budowli bądź przeszkód naturalnych (takich jak na przykład lód na rzece czy skały). Muszą one jednak zostać przeprowadzone przez specjalistów, najlepiej z wieloletnim doświadczeniem. Nasi fachowcy zawsze są gotowi zaproponować optymalne rozwiązania, gwarantujący najlepszy możliwy efekt.

Praca wybuchowa w ich wykonaniu polega na dokładnej analizie konstrukcji i terenu, doboru właściwych ładunków, ich rozstawieniu, jak również zabezpieczeniu miejsca wybuchu. Pozwala to zminimalizować wpływ wybuchu, przy utrzymaniu pełnej skuteczności działania. Pragniemy podkreślić, że realizujemy prace saperskie w Sosnowcu, a także w innych miastach – na przykład w takich jak Dąbrowa Górnicza, Zawiercie, Olkusz, Wolbrom i Oświęcim