Wyburzenia i rozbiórki Sosnowiec

Rozbiórki i wyburzenia w Sosnowcu

To od prac budowlanych najczęściej zależy powodzenie inwestycji, bez względu na to, czego dotyczy. Czasem jednak nie chodzi tylko o to, by coś zbudować, ale również wyburzyć, a następnie odpowiednio przygotować teren. Właśnie w takich sytuacjach warto polegać na specjalistach. Firma rozbiórkowa Eko Grand jest ich w stanie zapewnić, wraz z nowoczesnym sprzętem. Czym się zajmujemy? W skład naszej bogatej oferty wchodzą:

  • wyburzenia i rozbiórki w Sosnowcu różnymi metodami,
  • wykopy pod dowolne obiekty,
  • zabezpieczenie, uporządkowanie i wyrównanie terenu,
  • kruszenie tworzyw i ich utylizacja,
  • pomiary geodezyjne,
  • czynności administracyjne – prowadzenie dokumentacji, załatwianie zezwoleń etc.

Mówiąc krótko, zajmujemy się wszystkimi niezbędnymi czynnościami, które pozwolą pozbyć się niechcianych konstrukcji budowlanych, a następnie ponownie wykorzystać teren pod nowe inwestycje. Dotyczyć mogą one postawienia nowych budynków, uprawiania roli, zasadzenia lasu i wielu, wielu innych.

Rozbiórki w Sosnowcu – z czego korzystamy?

Przygotowanie kompleksowej oferty stało się możliwe dzięki bogatemu wyposażeniu, do jakiego mamy dostęp. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że prace rozbiórkowe wymagają specjalistycznego sprzętu, dlatego zawsze dobieramy najlepsze urządzenia. Co ważne, za każdym razem są one dostosowywane do specyfiki realizowanych zadań. Niczego nie pozostawiamy przypadkowi – zanim dojdzie do rozbiórki lub wyburzenia, nasi specjaliści opracowują dokładny plan robót.

Co się w nim znajduje? Nie tylko wszelkie wymagane czynności (od zezwoleń, po rozbiórkę i wyrównanie terenu), ale także sprzęty, które sprawdzą się najlepiej w konkretnych warunkach. Co ważne, rozbiórki w Sosnowcu i okolicach wykonujemy przez cały rok. Nasze urządzenia poradzą sobie bowiem w każdej pogodzie – zarówno w lecie, jak i w okresie jesienno-zimowym.

To jednak nie wszystko. Zawsze jesteśmy bowiem gotowi na zadania specjalne. Polegać mogą one między innymi na wykarczowaniu drzew i zarośli (w tym celu robimy użytek z nowoczesnych maszyn do mulczowania). Do tego dochodzą wyburzenia budynków metodą wybuchową, czym także się zajmujemy.

Wyburzenia z gwarancją skuteczności

Nowoczesne koparki gąsienicowe i kołowe, młoty, nożyce wyburzeniowe, kruszarki i ładowarki – cały te sprzęt zapewnia sprawną, szybką oraz bezpieczną realizację. Urządzenia te nie są ograniczane ze względu na wpływ czynników zewnętrznych, ani specyfikę wyburzanych budynków. Oferujemy rozbiórkę domów o różnej wielkości i stanie technicznym, całych osiedli mieszkaniowych, hal produkcyjnych i budynków przemysłowych, wieżowców, a także wielu innych konstrukcji.

Fakt, iż gwarantujemy usługi o charakterze kompleksowym, sprawia, że nasi Klienci nie muszą martwić się żadnymi dodatkowymi robotami. Tak szeroką ofertę kierujemy do osób prywatnych i firm działających na terenie Sosnowca, jak również wielu innych miast, takich jak Dąbrowa Górnicza, Zawiercie, Olkusz, Wolbrom czy Oświęcim.