Wyburzenia i rozbiórki

Prace i roboty ziemne

Kruszywa ozdobne i dolomitowe

Rzeniszów ul. Zielona 10
42-350 Koziegłowy

Rozbiórki

Nasza firma oferuje wykonywanie usług z zakresu ręcznych oraz mechanicznych prac rozbiórkowych na Śląsku i w innych województwach w Polsce. Zajmujemy się burzeniem budynków i kruszeniem materiałów (np. gruzu ceglanego, żelbetowego, betonowego), wykorzystując rozmaite metody w zależności od rodzaju zlecenia i typu obiektu. Prace obejmują ponadto uporządkowanie i wyrównanie terenu.

Rozbiórki budynków

Podejmujemy się wyburzania zarówno niewielkich, starszych domów i pozostałości po kamienicach czy szeregowcach, ale również rozbiórek hal magazynowych, wieżowców i bloków, a nawet kominów i zakładów przemysłowych. Wśród wykonywanych przez nas robót, warto wymienić również demontaże oraz zasypy. Wszystkie czynności przeprowadzamy na zabezpieczonym terenie, pod stałą kontrolą kierownika oraz pracowników chroniących obiekt przed osobami trzecimi.

Do rozpoczęcia rozbiórki konieczne jest pozyskanie zgody i pozwoleń, co także zapewniamy, podczas przygotowywania konkretnego projektu na dane zlecenie oraz kompletowania niezbędnej dokumentacji. Jej zwieńczeniem jest dokonanie przez nas po zakończonych robotach i uporządkowaniu miejsca – pełnych pomiarów terenu. Czynności geodezyjne są potrzebne, aby uzyskać zgodę na wybudowanie nowego obiektu lub dowolnego zaaranżowania przestrzeni.

Poza tym, niektóre zlecenia na rozbiórkę, szczególnie dotyczące działek leśnych lub siedliskowych, wymagają od nas kompleksowego wykarczowania drzew czy zarośli. Wykorzystujemy do tego specjalistyczne maszyny do mulczowania oraz pracę ręczną naszych fachowców w celu zebrania i usunięcia pozostałości po dawnych budynkach, piwnicach i ruinach. Cegły, beton czy rozmaite rodzaje gruzu kruszymy oraz utylizujemy w odpowiedni dla określonego materiału sposób. Wykonujemy również wyburzenia metodą wybuchową.

Prace rozbiórkowe na Śląsku

Posiadamy siedziby w kilkunastu miastach w całej Polsce, a szczególnie w województwie Śląskim. Dysponujemy halami i magazynami oraz prowadzimy sprzedaż materiałów do wysypania na gruncie po wyburzaniu budynków. Są to między innymi drobne kruszywa, w tym dolomitowe, piaskowe oraz ozdobne. Pomagają w wyrównaniu ziemi i stanowią wytrzymałe podłoże pod inne rodzaje prac budowlanych, podejmowane przez właściciela posesji po oddaniu przez nas terenu do użytku. Dodatkowo możemy wykonać prace i roboty ziemne, rozcinanie konstrukcji stalowych oraz wykopy pod dowolne obiekty, jak i przeprowadzić niwelację terenu.

Osoby zainteresowane świadczonymi przez naszą firmę usługami oraz pracami, zachęcamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub korzystając z formularza na naszej stronie internetowej. Zapraszamy również do przeglądania przykładów naszych zakończonych zleceń.

Rozbiórki na terenie: