Wyburzenia i rozbiórki Tychy

Rozbiórki i wyburzenia w Tychach

Dzięki sprawnie przeprowadzonej rozbiórce starych i zniszczonych budowli, możliwe staje się szybkie przygotowanie terenu pod nową inwestycję. Bez względu na to, czego ma dotyczyć. Naszym Klientom z Tych i okolic oferujemy realizację usług o charakterze kompleksowym.

Wyburzenia i rozbiórki wykonywane są po wcześniejszej analizie specyfiki terenu oraz budynku. Zapewniamy ponadto pomoc w uzyskaniu niezbędnych zezwoleń i załatwieniu wszystkich formalności. Gdy prace rozbiórkowe zostaną zakończone, zabieramy się za oczyszczanie terenu, wraz z segregacją i utylizacją gruzu. Następnie, na życzenie Klienta, zajmujemy się pracami geodezyjnymi. Wszystko to wystarczy, aby postawić nowy budynek, posadzić las czy też sfinalizować inwestycję rolniczą.

Rozbiórki w Tychach – bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Podejmujemy się każdych wyzwań, niezależnie od tego, jak blisko innych zabudowań znajduje się budynek przeznaczony do rozbiórki. Gwarantuje to nowoczesny sprzęt, z którego korzystamy. W skład naszego wyposażenia wchodzą między innymi koparki (gąsienicowe i kołowe), kruszarki, ładowarki, młoty, nożyce wyburzeniowe, a także urządzenia do mulczowania.

Do tego dochodzą elementy niezbędne do prawidłowego zabezpieczenia całego terenu. Dzięki temu rozbiórki w Tychach przeprowadzane są w najlepszy możliwy sposób.

Wyburzenia – kompleksowa oferta

Dla naszych Klientów przeprowadzamy wszystkie niezbędne działania, które pozwalają na pozbycie się niechcianych obiektów, a następnie przygotowanie terenu do dalszych prac. Wyburzenia budynków wykonujemy przez okrągły rok. Nie mają dla nas znaczenia panujące warunki atmosferyczne, nawet jeśli są szczególnie niesprzyjające. Firma rozbiórkowa Eko Grand tworzona jest przez doświadczonych specjalistów, którzy doskonale znają się na swojej pracy.

Rozbiórki i wyburzenia przeprowadzamy na terenie Tych, jak również takich miast jak Mikołów oraz Pszczyna. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą i kontaktu z nami.