Usługi saperskie Tychy

Rozbiórki saperskie w Tychach

Rozpoczęcie realizacji inwestycji budowlanych i drogowych niejednokrotnie wymaga wyburzenia starych, niepotrzebnych budowli lub pozbycia się przeszkód naturalnych, takich jak chociażby skały. Wykonanie tego typu prac powinno odbywać się w sposób maksymalnie sprawny i bezpieczny, tak aby możliwe stało się błyskawiczne przejście do robót konstrukcyjnych. Z tego powodu optymalnym wyborem wydają się rozbiórki metodą minerską, polegającą na użyciu ładunków wybuchowych.

Pozwala ona na szybkie pozbycie się niechcianych konstrukcji i skrócenie czasu potrzebnego na wykonanie prac porządkowych. Firma Eko Grand oferuje realizację tego typu zadań, z wykorzystaniem najlepszych dostępnych materiałów. Nasi specjaliści doskonale wiedzą, co zrobić, aby całość przebiegała odpowiedni sposób.

Praca wybuchowa – na czym polega?

Doświadczony zespół fachowców od wyburzania to gwarancja wysokiej skuteczności zlecanych zadań, jak również maksymalnego poziomu bezpieczeństwa. Prace saperskie w Tychach w naszym wykonaniu zawsze realizowane są etapami. Dzięki temu jesteśmy w stanie spełnić najważniejsze kryteria.

  1. Analiza – w jej ramach przeprowadzamy niezbędne pomiary, badamy także sam budynek i jego otoczenie. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, dlatego nie ma w naszym przypadku mowy o bagatelizowaniu istotnych kwestii czy też obieraniu dróg na skróty.
  2. Dobór materiałów wybuchowych – pozwala nam na to wykonana wcześniej analiza budynku. Na tym etapie planujemy również rozmieszczenie ładunków w taki sposób, aby wyburzenia metodą wysadzeniową okazały się skuteczne i bezpieczne.
  3. Zabezpieczanie terenu – ochrona otoczenia i ludzi znajdujących się w pobliżu to dla nas absolutny priorytet.
  4. Oczyszczanie terenu – zajmujemy się zbieraniem, utylizacją i recyklingiem opadów (dzięki temu mogą zostać użyte ponownie), wyrównywaniem terenu, wzmacnianiem i stabilizacją gruntu, a także wszelkimi innymi działaniami, za sprawą których działka zostanie przygotowana pod nową inwestycję.

Dysponujemy niezbędnymi pozwoleniami i certyfikatami, które uprawniają nas do wykonywania rozbiórek metodą wyburzeniową.

Zapraszamy do współpracy

Rozbiórki saperskie w Tychach w naszym wykonaniu to gwarancja znacznego skrócenia wszelkich prac porządkowych i optymalizacji kosztów. Wszystko to przy utrzymaniu wysokiej jakości prowadzonych działań. Firmę Eko Grand tworzą doświadczeni specjaliści, którzy doskonale wiedzą, jakich metod użyć i z jakich materiałów korzystać w konkretnych warunkach. Z tego właśnie powodu rozbiórki metoda strzałową prowadzimy również wtedy, gdy budynek przeznaczony do wyburzenia znajduje się w niewielkiej odległości od innych zabudować.

Swoją ofertę kierujemy do Klientów z Tych i okolic. Działamy też między innymi w takich miastach jak Mikołów oraz Pszczyna. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełnym katalogiem usług, a także do kontaktu z nami. Nasi fachowcy wskażą optymalne rozwiązania, wyjaśnią również, w jaki sposób działamy i co możemy w danej sytuacji zrobić.