Stabilizacja gruntu Tychy

Stabilizacja gruntu w Tychach

Przed rozpoczęciem inwestycji drogowej konieczne jest należyte wzmocnienie gruntu, tak aby spełniał on wszelkie wymagania związane z wytrzymałością mechaniczną i odpornością na wpływ czynników zewnętrznych. Firma Eko Grand oferuje stabilizacje grunty cementem oraz innymi spoiwami, takimi jak żużel, popiół, wapno, mieszanki hydrofobowe, a także dedykowane spoiwa drogowe.

Przeprowadzamy rozsypywanie spoiwa na miejscu (in situ), wykonujemy też stabilizacje stacjonarne (in place) – w ich ramach korzystamy sprzętów automatycznych, działających w oparciu o specjalne oprogramowanie. Nasze starania pozwalają lepiej przygotować teren pod przyszłe inwestycje.

Wzmacnianie podłoży spoiwem na terenie Tych i okolic

Firmę Eko Grand tworzą doświadczeni specjaliści, którzy mają za sobą mnóstwo zleceń zakończonych sukcesem. Co ważne, korzystają oni z nowoczesnego, sprawdzonego sprzętu, a ich fachowe podejście sprawia, że stabilizacja gruntu w Tychach zawsze przebiega w sposób sprawny oraz szybki.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że każdy grunt jest inny. Wpływ na jego parametry mogą mieć panujące warunki, które także trzeba wziąć pod uwagę. Z tego właśnie powodu przed wyborem optymalnej techniki i materiałów, przeprowadzamy dokładną analizę. Nie zadowalamy się półśrodkami, nie wybieramy również dróg na skróty. Izolacja gruntu spoiwami hydraulicznymi i innego rodzaju to usługa, którą kierujemy do Klientów w Tychach. Działamy ponadto na terenie takich miast jak Mikołów oraz Pszczyna.